Užkandėlės

Įdaryti kiaušiniai su tunu

Įdaryti kiaušiniai su tunu Skanūs įdaryti kiaušiniai su tunu. Tunas labai dera su kiaušiniais, tad kodėl jų nesujungus į vieną patiekalą įdarant kiaušinius. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); 12 kiaušinių puselių pagamin..

Smidrai kepti sluoksniuotoje tešloje

Smidrai ( šparagai ) kepti sluoksniuotoje tešloje Puiki ir skani pavasarinė užkandėlė su smidrais. Vyniojame smidrus į sluoksniuotą tešlą ir štai ideali užkandėlė prie vyno ar alaus. Patiekalui prireiks: 10 smidrų 250 gramų sluoksniuotos teš..

Užkandėlė su dešrelėmis ir sluoksniuota tešla

Užkandėlė su dešrelėmis sluoksniuotoje tešloje Skani užkandėlė su dešrelėmis ypatingai tinka vaikams, tačiau valgoma visų :) Viskas labai paprastai pagaminama, jei tik turite jau šaldytos sluoksniuotos tešlos. Gaminimui reiks: 250 gramų s..

Pica su smidrais ir rūkyta šonine

Pica su smidrais ( šparagais ) ir rūkyta kiaulienos šonine Paprasta, bet labai skani pica ir labai paprastai paruošiama pica su skaniaisiais smidrais. Picai pagaminti reiks: Vienai ne mažai picai rei..

Pica su smidrais, džiovintais pomidorais ir šonine

Pica su smidrais ( šparagais ), džiovintais pomidorais ir šonine Dar vienas patiekalas ir dar vienas picos receptas su skaniaisiais smidrais. Kaip žinome smidari tai pavasarinė daržovė, tai šią picą galima vadinti pavasarine pica. Šiai picai pagamin..

Pica su krevetėmis

Pica su krevetėmis Pica su krevetėmis patiks, tiems kas mėgsta krevetes ir kitas jūrų gėrybes. Šios picos receptas labai paprastas ir  greitai pagaminamas, neskaitant picos pado gamybos, bet jei jau turite tešlos ar picos padą tai pirmyn. 2 picom..

Užkandėlė su menkių kepenėlėmis

Kvietinė duona Menkių kepenėlės Sviestas Pomidorų pasta Citrinos sultys Duoną supjaustome trikampėliais, kvadratukais ar kita patinkančia forma. Riekeles ištepame sviestu ir pomidorų pasta. Ant viršaus dedame kepenėlių, palaistome citrinos..

Karšti sumuštiniai su dešrelėmis ir rūkytu sūriu

Greitai ir paprastai paruošiami karšti sumuštiniai su mėgstamomis dešrelėmis ir rūkytu sūriu.  Karšti sumuštiniai puikus užkandis.     4 pieniškos dešrelės     100 g rūkyto sūrio     30g sviesto ..

Pomidorų, saldžiosios paprikos ir minkšto sūrio užkandėlė

Skani ir greita pomidorų, saldžios paprikos ir minkšto sūrio užkandėlė.     3 pomidorai     1 raudona saldžioji paprika     1 geltona saldžioji paprika.     600 g minkšto sūrio &nbs..

Žirniai su spirgučiais … prie alaus ir ne tik

Daugelis alaus ir ne tik mėgėjų yra ragavę žirnių su spirgučiais. Pateikiame vieną iš galimų šio puikaus patiekalo prie alus receptą Patiekalui reiks:     Žirnių     Karšto rūkymo šoninės     Svogū..

Kepti svogūnų žiedai tešloje

Kepti svogūnų žiedai tešloje yra vienas populiariausių užkandžių. Todėl ir variantų kaip juos kepti galybė, tačiau dažniausiai kaip bekeptume visaip jie skanūs. Štai vienas iš variantų, kuriam pagaminti reiks:     Svogūnai  &nb..