Užkandėlės

Užkandėlė su menkių kepenėlėmis

Kvietinė duona Menkių kepenėlės Sviestas Pomidorų pasta Citrinos sultys Duoną supjaustome trikampėliais, kvadratukais ar kita patinkančia forma. Riekeles ištepame sviestu ir pomidorų pasta. Ant viršaus dedame kepenėlių, palaistome citrinos..

Karšti sumuštiniai su dešrelėmis ir rūkytu sūriu

Greitai ir paprastai paruošiami karšti sumuštiniai su mėgstamomis dešrelėmis ir rūkytu sūriu.  Karšti sumuštiniai puikus užkandis.     4 pieniškos dešrelės     100 g rūkyto sūrio     30g sviesto ..

Pomidorų, saldžiosios paprikos ir minkšto sūrio užkandėlė

Skani ir greita pomidorų, saldžios paprikos ir minkšto sūrio užkandėlė.     3 pomidorai     1 raudona saldžioji paprika     1 geltona saldžioji paprika.     600 g minkšto sūrio &nbs..

Žirniai su spirgučiais … prie alaus ir ne tik

Daugelis alaus ir ne tik mėgėjų yra ragavę žirnių su spirgučiais. Pateikiame vieną iš galimų šio puikaus patiekalo prie alus receptą Patiekalui reiks:     Žirnių     Karšto rūkymo šoninės     Svogū..

Kepti svogūnų žiedai tešloje

Kepti svogūnų žiedai tešloje yra vienas populiariausių užkandžių. Todėl ir variantų kaip juos kepti galybė, tačiau dažniausiai kaip bekeptume visaip jie skanūs. Štai vienas iš variantų, kuriam pagaminti reiks:     Svogūnai  &nb..